POLİTİKA

AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANILIĞINA VAHAP ALMA ATANDI

Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç milletvekili seçimlerine katılmak üzere istifasından sonra Cumhurbaşkanı tasvipleri ile yerine Vahap Alma atandı.

AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANILIĞINA VAHAP ALMA  ATANDI
15-03-2023 08:09
15-03-2023 08:22
MARDİN

Mardin Aziz Sancar Hava Limanında partililer tarafından karşılanan Alma, Ak Parti İl Başkanlık hizmet binasında toplanan partililerle buluştu, seçim çalışmaları için start verdi.

   Yeni Başkan Vahap Alma   “6 Şubatta ülkece büyük bir felaket  yaşadık  O yüzden şaşalı  ve çalgılı, müzikli hiçbir program yapmıyoruz. Bu karşılamayı da sessizce yapıp, yolumuza  o şekilde devam etmeyi uygun gördük. Buna  rağmen hem hava alanında ve hem de  buraya  kadar nezaket gösterip  gelmişsiniz. Seçim sathına girmiş  bulunuyoruz. Yeni seçim döneminin vatanımıza, milletimize ve ilimize hayırlı olsun.Yoğun bir program bizleri bekliyor. Depremzede ziyaretlerimiz devam edecektir. Malumunuz  Ak Parti Mardin İl Başkanımız Faruk Kılıç, geçen hafta Milletvekili aday adaylığı için görevinden ayrılmış, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın  tensipleriyle bu kutlu ve onurlu  görev tarafıma tevdi edildi. Başta sayın cumhurbaşkanımız olmak üzere Teşkilat  başkanımız Erkan Kandemir, Bölge koordinatörümüz Abdullah Ağrali’ya, il Koordinatörümüz Ziver Özdemir’e ,Önceki  İl Başkanımız Faruk Kılıç’a ,Milletvekillerimiz Şehymus Dinçel, ve Cengiz  Demirkaya’ya, teşekkür ediyorum” dedi..

TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR