POLİTİKA

Ayanoğlu seçim projelerini açıkladı

Yeniden Refah Partisi Artuklu Belediye Başkan adayı Mehmet Beşir Ayanoğlu 31 Mart 2024 yerel seçimleri, seçim projelerini açıkladı.

 Ayanoğlu seçim projelerini açıkladı
23-02-2024 10:49
23-02-2024 10:52
MARDİN

Yeniden Refah Partisi Artuklu  Belediye Başkan adayı Mehmet Beşir Ayanoğlu Yeniden Refah partisi Mardin il yönetimi ile birlikte Mardin’in Artuklu ilçesinde özel bir cafe de basın mensuplarıyla bir araya gelerek 31 Mart 2024 yerel seçimleri, seçim projelerini açıkladı.

Basın mensuplarıyla bir araya gelen Ayanoğlu  projelerini ve seçilmesi durumunda neler yapacağını anlattı..

Parti değiştirmeyi, siyasette nokta yok virgül var diyen Ayanoğlu, Milli görüşün temel taşları. Ahlak, fazilet, merhamet, liyakat, feraset, hidayet, dirayet ve gayret  ile yola çıktığının altını çizdi.

 Vatandaşın gözlükleriyle olaylara bakacaklarını ve hizmeti yürüteceklerini kaydeden Ayanoğlu 5 temel gruba hazırladıkları proje ile Artuklu ilçesini daha yaşanılır hale getireceklerini belirtti.

Çöp, çukur, çamur ile  mücadele kapsamında asfalt plenti kurularak tüm mahallelerin yollarının asfaltlanacağını kaydeden Ayanoğlu “ Geçmişten gelen deneyim ve hizmet tecrübemiz var. Yasa ve yönetmeliklere riayete ederek ahlaklı belediyecilik anlayışı ile Artuklu ilçesine yöneteceğiz. Yolsuzluğu, rüşveti ve adam kayırmacılığını engelleyecek bir yönetim anlayışı ile yola çıktık.” Şeklinde konuştu.

 


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR