SPOR

Başkan Aşar, Vali Demirtaş’ı Ziyaret etti.

Mardinspor Kulüp Başkanı Rıdvan Aşar ve Başkan Yardımcısı Rıdvan Aktürk, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek takım hakkında bilgi verdiler

Başkan Aşar, Vali Demirtaş’ı Ziyaret etti.
09-08-2023 23:36
09-08-2023 23:38
MARDİN

TFF 3. Lig 1. Grup'ta mücadele edecek olan Mardin 1969 Spor’un kulüp Başkanı Rıdvan Aşar ve Başkan Yardımcısı Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek, transfer ve   önümüzdeki sezonun kadro çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Başkan Aşar sağlıklı bir transfer sezonu sonunda takımı kampa gönderdiklerini söyledi.

Vali Demirtaş’a yapılan transferler ve takımın genel durumu hakkında bilgi veren Başkan Aşar “Bugüne kadar Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş’ın maddi ve manevi desteklerini gördük. Şampiyonluk yolunda maçlarımıza gelerek, futbolcularımızla görüşmelerde moral vererek yanımızda oldu. 3.Lig’de başarılı bir performans sergilemeyi ve lige hızlı başlamayı hedefliyoruz. Şimdiye kadarki gelişme ve çalışmalar hakkında bilgi sunduk ve desteklerinin devam etmesini istedik. “ dedi.

  Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, kulüp başkanı Rıdvan Aşar ve Başkan Yardımcısı Rıdvan Aktürk ile yönetimde yer alan, sponsorluk ve destek olan iş insanlarına teşekkür etti. Demirtaş “ Mardinspor, Mardin’i seven ve Mardin’de yaşayan herkesin takımıdır. Belediye ve valilik olarak gençlerimizi spor sahalarına çekmek ve sağlıklı yaşam yolunda ilerlemelerini sağlamak için imkanlarımız seferber ettik. Farklı branşlarda binlerce gencimize spor sevgisini aşılamayı hedefliyoruz. Bunun yanında Mardinspor’a da desteğimiz sürdürmeye devam edeceğiz. Mardinspor’un 3.lig’e çıkmasında emeği ve desteği geçenlere teşekkür ediyorum. Hemşerilerimizin desteklerini devam ettirmesini istiyoruz” dedi.


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR