YAŞAM

Başkan Hamidi, Hizmet için geldik

Savur İlçe Belediye Başkanı Engin Uğur Hamidi, belediyenin kapılarını halka açtı, vatandaşlarla birebir görüşüyor, sorunları dinliyor anında çözüm üretiyor.

 Başkan Hamidi, Hizmet için geldik
15-05-2024 19:35
15-05-2024 19:41
MARDİN

Mardin Savur İlçesinde Ak Parti’den Belediye Başkanı seçilen Engin Uğur Hamidi, belediye makam odasının  kapısını halka açtı, vatandaşların sorunlarını kendisi dinliyor, not alıyor ve çözülebilecekleri anında talimat vererek çözüme kavuşturuyor. Çözümü süre isteyen hizmetler için de vatandaşların telefonlarını alarak, çözüldüğü anında bilgi veriyor.

        Göreve Savur’un ve Savurluların özlem duyduğu hizmetleri gerçekleştirmeye geldiklerini ifade eden Başkan Hamidi, tarihi kültürel ve doğal zenginlikleriyle Mardin en güzel ve zengin ilçesi iken değerlerini öne çıkarmakta ve yeterince hizmet almakta zorlanan ilçenin hak ettiği yere gelmesi için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi. Belediye ekiplerini harekete geçirdiklerini ifade eden Hamidi “ Vatandaşa bugün git yarın gel yok. Vatandaşımızı en iyi şekilde karşılıyoruz, sorununu dinleyip anında çözüyoruz. Çözümü zaman alacak  sorunları da çözdükten sonra vatandaşımızı arayıp bilgi veriyoruz. İlçemizi hep birlikte yöneteceğiz. Sorunları birlikte çözeceğiz.” Dedi.

              Olimpik Yüzme Havuzu

      Kapalı spor salonu ve semt sahası yanında ilçe halkını yararlanabileceği olimpik yüzme havuzu yapacaklarını belirten Hamidi, hop geçidinden Savur’a gelen ve ilçe yolunu 25 kilometre kısaltan, projelendirilmiş ancak tamamlanmamış yolunda yapımı için yeşil ışık aldıklarını kaydetti.

    Başkan Hamidi, mevcut belediye binasını misafirhaneye dönüştüreceklerini hatırlatarak,  Mardin’in yeşil kuşağı ilçe de olması gereken her hizmeti vatandaşların istek, talep, öneri ve onayları ile gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR