POLİTİKA

Ekmen Mardin'in de Vekili olacağım

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, DEVA Partisi Mardin İl Teşkilatını ziyaret etti.

Ekmen Mardin'in  de Vekili olacağım
19-09-2023 14:31
19-09-2023 14:36
MARDİN

Milletvekili Mehmet Emin Ekmen’in DEVA Partisi Mardin İl Teşkilatına gerçekleştirdiği ziyarette birtakım açıklamalarda bulundu. Genel seçim ve sonrasını değerlendiren Ekmen, yerel seçim çalışmalarına da değindi.

DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Abdulkadir Kerimoğlu, Mardin İl Yönetimi ve İlçe Başkanları ile toplantı yapan Ekmen, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde gösterdikleri performans sebebiyle teşkilatı tebrik ederek, yerel seçimlerde de aynı gayret ve performansı beklediklerini belirtti.

Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, DEVA Partisi tarafından yapılan görevlendirmeler neticesinde yalnızca Mersin değil, aynı zamanda Mardin, Diyarbakır, Batman, Siirt ve Şırnak özelinde de çalışmalar yapacağını ve bu illerden sorumlu olduğunu açıkladı.

“Mardin’in sorunlarının çözümü için çalışacağım.”

Mardin’in de milletvekili olduğunu belirten Ekmen, DEDAŞ, içme suyu sıkıntısı ve tarımla ilgili sorunlar başta olmak üzere, sağlık, altyapı, turizm, ticaret ve birçok alanda da Mardin’in sorunlarının çözümü için çalışacağını ifade etti.

DEVA Partisi il teşkilatını ziyaret eden Mehmet Emin Ekmen, mecliste etkin çalışmalar gerçekleştireceklerini ve Mardin’in sorunlarını TBMM’de duyurmak için yüksek gayret göstereceklerini belirtti.


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR