POLİTİKA

Erin, OSB'de İş İnsanlarını Ziyaret etti

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, iş insanlarını Organize Sanayi Bölgesi’nde ziyaret ederek, fabrika çalışanlarıyla sohbet etti.

Erin, OSB'de İş İnsanlarını Ziyaret etti
29-02-2024 07:41
29-02-2024 07:50
MARDİN
31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçim’lerine hummalı bir şekilde hazırlanan AK Parti’nin Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, iş insanlarını fabrikalarında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikalarda çalışan işçilerle de ayaküstü sohbet edip sorunlarını dinleyen Abdullah Erin, samimiyet ile kazacaklarının mesajını verdi.
Erin, sosyal medya hesabı üzerinden ziyaretine ilişkin şu bilgileri paylaştı: 
"Azim Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan İlhan ve önceki dönem Tarım ve Orman Bakan yardımcımız Fatih Metin beyefendi ile bir araya geldik. Misafirperverliklerinden ötürü kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu dil gönülden sevenlerin, samimiyet dili.
Kızıltepe Onur Tekstil ailesine konuk olduk. Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Kaya ve kıymetli personellerine misafirperverliklerinden ötürü sonsuz teşekkürler. Hemşehrilerimiz ile aramıza, ilmek ilmek köprüler kuruyoruz.
Kızıltepe Safa Motors Yönetim Kurulu Başkanı Musa Gökçen’e konuk olduk. Misafirperverliklerinden dolayı, kendilerine sonsuz teşekkürler. Samimiyet ile kazanacağız.”

Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR