POLİTİKA

Mardin Büyükşehir Başkan Adayı Erin’den proje Lansmanı

Ak Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, bir otelin toplantı salonunda, hedef ve projelerini anlattı “ Mardin’de her ilçelimize 47 Proje” sunumu alkışlandı.

 Mardin Büyükşehir Başkan Adayı Erin’den proje Lansmanı
23-02-2024 10:52
23-02-2024 11:01
MARDİN

            Ak Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, bir otelin toplantı salonunda, partinin il ve ilçe parti kademleri ile  ilçe belediye başkan ve başkan adayları ve partililerin katıldığı toplantıda projelerini, hedeflerini yönetim anlayışını anlattı.

        Mardin’in içinde barındırdığı etnik ve dini farklılıkları ile tüm dünyaya birlikte yaşamanın mümkün olduğunu gösterdiğini, ayrışmadan, ayrıştırmadan hizmet yolunda çalışacağını söyledi

. Erin “Tar­ih boyunca hakkın ve hakikatin ses­i olan, sözünü yere düşürmeyen, dostunun başını önüne eğdirmeyen, yoldaşını yarı yolda bırakmayan Mardinli­ hemşehr­ler­m­ze hizmet etmek ­için çıktığımız bu yolda bi­r adım daha atarak #Türk­yeYüzyılı’na yaraşır projelerimiz­i gerçekleşt­irdiğimiz  “Her ­ilçe ­içi­n 47 Proje” lansmanımızı sunmanın gururunu yaşadık” dedi.

      Mardin’in dünden bugüne tarihi gelişimine değinen Başkan Adayı Erin, her ilçeye hazırladıkları 47 projenin hayata geçmesi durumunda, tüketen bir şehir ve toplum yerine, üreten, satan ve varlıklı bir şehir ve toplum ortaya çıkacağını sözlerine ekledi.

      Planlı ve Yeşi­l Kentleşme, Nitelikli­ Ulaşım Ağı,  Sanayi­ ve İstihdam, Kesi­nt­isi­z ve Temi­z Enerj­i,  Sosyal Beled­iyec­il­ik, Gençlik, Kadın ve A­ile,  Kültür ve Turi­zm,  Kırsal Kalkınma olmak üzere 9 ana başlıkta sıralanan 470 projeyi detayları ile anlattı. Zaman zaman konuşması alkışlarla kesildi.

     Erin, yerel seçimlerde hizmet edebilecek, deneyimli ve kente değer katabilecek  adaylara destek verilmesinin kentin geleceğine ışık tuttuğuna dikkat çekerek destek istedi.

 

 

 


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR