SPOR

Mardinli İş İnsanı Ferah Kaya'dan Mardin 1969 Spor'a destek

Mardin Kabala Belediyesi Eski Başkanı ve İş İnsanı Ferah Kaya, Mardin 1969 Spor'un iki deplasman masraflarını karşıladı. Kaya, Mardinli iş insanlarına Mardin 1969 Spor'a destek çağrısında bulundu. 

Mardinli İş İnsanı Ferah Kaya'dan Mardin 1969 Spor'a destek
05-11-2023 07:59
05-11-2023 08:04
MARDİN
Ayvalıkgücü Belediyespor maçı için Ayvalık'ta konaklayan Mardin 1969 Spor kafilesini ziyaret eden Mardin Kabala Belediyesi Eski Başkanı ve İş İnsanı Ferah Kaya, takımın Ayvalık'taki bütün masraflarını karşıladı. Kaya ayrıca ligin 11. haftasında  Aliağa Futbol A.Ş. maçı için İzmir'de konaklayacak olan takımın masraflarını karşılayacağını ifade etti. 
"Destek olduğu sürece bu arma daima yaşayacaktır!"
Mardin 1969 Spor'a dayanışma örneği gösteren Kaya, "Mardin’e hizmet için her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız. Kadim kentimizin güzide takımı Mardin 1969 Spor’un Ayvalık ve Aliağa maçlarının deplasman masraflarını karşıladık. Mardinli iş insanlarımız güzide kulübümüze destek olduğu sürece bu arma daima yaşayacaktır!" dedi.
Kırmızı lacivertli kulüp Kaya için bir teşekkür mesajı paylaştı. Paylaşımda şu ifadelere yer verildi: "Mardin Kabala Belediyesi eski başkanı ve iş insanı Ferah Kaya ligin 9. haftasında Ayvalıkgücü Belediyespor maçı için Ayvalık’ta konaklayan ve ligin 11. haftasında Aliağa Futbol A.Ş. maçı için İzmir’de olacak olan
takımımızın konaklama masraflarını karşılamıştır. Ayrıca, otelde bulunan takımımızı ziyaret ederek Ayvalıkgücü maçı için başarı dileklerinde bulunan sayın Kaya’ya destek ve dayanışmalarından ötürü teşekkür ederiz."

Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Reklamı Geç