SPOR

Mardinspor Transfer Sezonunu Erken Başlattı

Mardin 1969 Spor Kulüp Başkanı Aşar “Transfer sezonunu erken başlattık, görmeden, denemeden sporcu almayacağız”

  Mardinspor Transfer Sezonunu Erken Başlattı
06-05-2023 00:09
06-05-2023 00:15
MARDİN

   Mardin 1969 Spor Kulüp   Başkanı Rıdvan Aşar, transfer çalışmaların erken başladıklarını söyledi.

   3.Lig’e mağlubiyet almadan çıkan Mardin 10969 Spor’da hummalı bir transfer çalışmaları başladı. 3. Ve 2. Lig müsabakalarını yakın takibe aldıklarını hatırlatan, Kulüp Başkanı Aşar, transfer sezonunu erken başlatıp erken tamamlayacaklarını kaydetti.

       Görmeden Sporcu almayacağız

 Teknik heyetin 2. Ve 3.lig müsabakalarını izlediğini ifade eden Başkan Aşar, “ Bu sezonda farklı bir transfer gerçekleştireceğiz. Futbolcuları izlemeye başladık. Görmeden, izlemeden renklerimize sporcu katmama kararı aldık. Teknik ekibimiz2. Ve 3.lig karşılaşmalarını yakın takibe aldı .Formasını terleten, formasının hakkını veren başarılı bir ekip oluşturacağız. Takım altyapısında güzel top koşturan arkadaşlarımızı da değerlendireceğiz.” Dedi

     Hedef 2. Lig

Mardin 1969 Sporu hak ettiği yere taşımaya kararlı olduklarının altını çizen Başkan Aşar “3. Lig’de takımı olmayan tek büyükşehir Mardin idi. Artık 3. Lig’de oynayan bir takımız oldu. Biz bununla yetinmeyeceğiz. Hedefimizi büyüttük ve 2. Lig’e çıkmak için mücadele edeceğiz. Taraftarımızın özlemini gidermek için ne gerekiyorsa yapacağız.  Mardinsporu ve Mardin’i seven  iş insanlarımızı, hemşerilerimizin  ve taraftarımızın maddi ve manevi desteğini bekliyoruz. Hep birlikte başaracağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR