SPOR

MERİT GRUP REAL MARDİN TÜRKİYE MASA TENİSİ SÜPER LİGİNDE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

28-29 Ocak 2023 Tarihlerinde Eskişehir İlinde yapılan Türkiye Masa Tenisi Süper Lig 4. Etap yarışmaları ile Ligin Normal Sezonu Sona erdi. İlk 8 e kalan Takımlar Play-off Maçlarında Şampiyonluk için kıyasıya mücadele edecek. Play-off ilk etabı 11-12 Mart 2023 Tarihlerinde Samsun İlinde yapılacaktır.

MERİT GRUP REAL MARDİN TÜRKİYE MASA TENİSİ SÜPER LİGİNDE  EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR
29-01-2023 20:45
29-01-2023 20:58
Merit Grup Real Mardin Kulübü Antrenörü İzzettin Atasever; "Eskişehir'de yapılan maçlara çok iyi hazırlandıklarını , Gaziantep Şahinbey Belediyesini 4:0, Antakya Belediye Sporu 4:2,Denizli Sporu 4:0 yenerek Ligi 3. Sırada bitirerek bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Sporcularımız; Moldova A Milli Takım oyuncusu  Alexandra Chırıacova ,Türkiye Şampiyonu Büşra Demir, Takım Kaptanımız Simge Devrim İnal Müthiş bir performans göstererek büyük bir başarıya imza attık. Mardin'imizi en üst düzeyde en güzel şekilde temsil etmenin gururunu yaşıyoruz.  Kulüp Başkanımız  Zafer Karataş'a bizlere verdikleri maddi ve manevi büyük destekler için ve  Sponsorumuz Merit Grup'a çok teşekkür ediyoruz. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz  Beytullah Birlik'e gerek çalışma koşullarımızı iyileştirmek adına yaptığı destekler gerek bizlere olan ilgisi için teşekkür ediyoruz. Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı  Necmeddin Nas'a destekleri için teşekkürler, Merit Grup Real Mardin Yönetim Kurulumuza ilgi ve destekleri için teşekkür ediyoruz" dedi.
     Merit Grup Real Mardin Kulüp Başkanı Aynı zamanda Merit Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Karataş ise " Hocamızı ve Sporcularımızı yürekten kutluyorum, Türk Masa Tenisinde Devrim yapıyorlar, inanılmaz bir başarı yakaladılar. İlk defa bir Doğu ve Güneydoğu takımı Süper Ligi 3. Sırada bitirerek bütün ezberleri bozdular. Merit Grup Real Mardin Masa Tenisi Takımımız Türkiye'nin Masa Tenisinde Parlayan yıldızı, en çok dikkat çeken takımı oldu. Yakaladığımız bu başarılar sonucunda Federasyonumuz 32 takımın katılacağı 1. Lig Maçlarını Mardin'imize vermelerine vesile oldu bunun da Mardin'in Turizmine büyük katkısı olacaktır. Bu sene bir ilki daha gerçekleştirip Avrupa Kupalarında mücadele edip Avrupa Takımlarını Mardin'e getireceğiz burada Hem Mardin'imizi hem Ülkemizi temsil etmenin haklı gururunu yaşayacağız.
Play-off larda Hocamıza ve Takımımıza çok güveniyoruz,  Zorlu Takımlarla mücadele edeceğiz. Sıkı bir şekilde çalışıp Mardin'imizi Masa Tenisinde hak ettiği yerlere getireceğiz, Merit Grup olarak Desteğimiz her zaman devam edecektir.  Alt yapıya daha çok önem vereceğiz.
Mardin Valisi  Mahmut Demirtaş'a, Gençlik ve Spor İl Müdürü Beytullah Birlik'e destekleri için teşekkür ediyorum, Yönetim Kurulumuza ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR