POLİTİKA

Miroğlu Seçim Çalışmalarına Başladı

Ak Parti MKYKY Üyesi ve Mardin Eski Milletvekili Orhan Miroğlu, Artuklu ilçesinde esnafları ziyaret etti, sorunlarını dinledi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingine davet etti

Miroğlu Seçim Çalışmalarına Başladı
12-03-2024 10:41
12-03-2024 10:44
MARDİN

Ak Parti MKYK üyesi ve Mardin Eski Milletvekili Orhan Miroğlu bir grup Ak Parti Kadın kolları  ve gençlik kollarından oluşan ak kademe ekipleriyle, Artuklu ilçesinde çarşı-Pazar gezdi, esnafları ziyaret etti ve sorunlarını dinledi. Miroğlu çarşıda karşılaştığı vatandaşları da, Çarşamba günü Mardin’de  gelecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine davet etti.

Çarşı- Pazarda ziyaret ettiği esnaf ve karşılaştığı vatandaşların hayat pahalılığından ve turistik alanların değerlendirilmesinden kaynaklanan sıkıntı ve sorunların kendisine iletildiğini ifade eden Miroğlu “Mevcut iktidarın, hayata geçirme kararı aldığı iyileştirme ve destek paketlerinin, vatandaşın ve esnafın sorunlarına köklü çözüm getirecek. Globalleşen dünyada tüm ülkelerde hayat pahalılığı ve ekonomik daralmaları gözlemliyoruz. Buna rağmen Türkiye’de milli gelirin  bir trilyon doların üzerine çıkması umut vericidir. Mardin’i ve Mardinlileri seven ve değer veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Çarşamba günkü Mardin Mitingine herkesi davet ediyorum” dedi.

Çarşı esnafının Miroğlu’nu sevgi gösterileriyle karşılaması dikkat çekti.


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR