SPOR

ARTUKLU HALK EĞİTİMİ SPORCULARI 32 MADALYA İLE YARIŞMAYA DAMGA VURDU.

Türkiye Muay-Thai Federasyonunun Alanya’da gerçekleştirilen şampiyonasına Mardin’den katılan Artuklu Halk Eğitimi Spor Kulübü sporcuları Mardin’e 32 Madalya ile geri döndü.

ARTUKLU HALK EĞİTİMİ SPORCULARI 32 MADALYA İLE YARIŞMAYA DAMGA VURDU.
04-03-2024 20:22
04-03-2024 20:32
MARDİN
26-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Alanya'da gerçekleştirilen Türkiye Ju-Jitsu Şampiyonasına katılan Artuklu Halk Eğitimi Spor Kulübü sporcuları 32 madalya ile turnuvaya damga vurarak Mardin'e döndü. Sporcular Mardin’e döner dönmez ilk olarak Artuklu Halk Eğitimi Merkezine gelerek Kurum Müdürü Ufuk Çete’ye desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Türkiye Muay-Thai Federasyonunun Alanya’da gerçekleştirilen şampiyonasına Mardin’den katılan Artuklu Halk Eğitimi Spor Kulübü sporcuları Mardin’e 32 Madalya ile geri döndü. Farklı yaş, sıklet ve kategoride düzenlenen yarışmada Artuklu Halk Eğitimi Spor Kulübünden 15 sporcu katılım sağladı. 
Toplamda 9 Altın, 13 Gümüş ve 10 Bronzla yarışmadan dönen sporcularımız başarı ve sevincini paylaşmak adına soluğu Artuklu Halk Eğitimi Merkezinde aldılar. Artuklu Halk Eğitimi tarafından sevinçle karşılanan sporcularımızdan Abdulhakim Bölükbaşı, Artuklu Halk Eğitimi Merkezinin sağladığı imkân ve olanakların çok iyi olduğunu ve Kurum Müdürünün de yarışma boyunca sürekli ilgi ve alaka gösterip desteğini hissettirdiğini ifade etti.
   Madalya alan sporcuların isimlerei şöyle;"Sümeyra  Başer 1 gümüş, Ömer Aslan 1 bronz ,Dozdar kasaç 1 altın,Veysi Yalçın 2 bronz  ,Hümeyse Sonğur  1 altın 2 bronz, Ruken Bakırdağ 1 gümüş 1 bronz, Veysel Balur 1 altın 2 gümüş 1 bronz,Muhammet Altunkaya 1 altın 2 gümüş,Sultan Kalkan 1 gümüş, Abdulhakim Bölükbaşı  2 altın 2 gümüş,Murat Kaya 1 gümüş ,Alper Sezai Haspolat 2 gümüş,  Hamza Kamal 2 altın 1 bronz, Deniz Şenyüz 1 gümüş 1 bronz, Mete Dede 1 altın  1 bronz"
Sporcular toplamda Halk Eğitimi Merekzi Müdürlüğüne 32 altıb ve gümüş madalya kazandırdı.

Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR