TEKNOLOJİ

Nlksoft Ailesi, Midyat’ta buluştu. Nalan Kurt geleceğin dünyasını anlattı!

Gaziantep’in dünyaya açılan markası Nlksoft, geleneksel bayi toplantılarının 6.’sını Mardin’in Midyat İlçesinde gerçekleştirdi

 Nlksoft Ailesi, Midyat’ta buluştu. Nalan Kurt geleceğin dünyasını  anlattı!
27-11-2023 00:15
27-11-2023 00:19
MARDİN

Nalan Kurt yönetiminde Türkiye ve Dünyada 140 iş ortağı ile dijitalleşme alanında hizmet veren Nlksoft, yurdun farklı bölgelerinden bayi temsilcileri ve iş ortaklarıyla Midyat’ta bir araya geldi.

  Midyat Antik Butik otelde konaklayan bayi temsilcileri ve iş ortaklarına, Nlksoft’un e-ticaret, e-fatura, e-arşiv, geri dönüşüm kutuları, online ödeme gibi hizmetleri hakkında sunum yapıldı.

             15 ülkeye yazılım ihraç ediyor

Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, Türkiye’de bütün illerde iş ortaklarının bulunduğuna dikkat çekerek “ Türkiye’nin tüm illerini ziyaret ettik ve iş ortakları edindik. Avrupa ülkelerinde de iş ortaklıklarımız var. 15 ülkeye yazılım ihraç ediyoruz. Hedefimiz dünya ülkelerine yazılım ihraç etmektir.” dedi.

        Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, yeni projeleri ve dijital planlamaları hakkında bilgi verirken, toplantıya katılan konuklara teşekkür etti. Programda, iş ortakları ve bayi temsilcilerine teşekkür belgeleri ve plaketler takdim edildi. Hediye çekilişleri ve pasta kesiminin yapıldığı programda Midyat ve Mardin’in tarihi ve turistik yerleri gezildi.

      Bayiler buluşmasına Midyat Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Mehmet Selim Yıldız ve Mardin ,İstanbul, Ordu,  Ankara,  Konya, Antep, Kocaeli , Kahramanmaraş, Diyarbakır , Batman, Malatya ve Adıyaman’dan iş ortakları katıldı.,.

        Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Kurt, Midyat belediyesi ve esnaf sanatkarlar odası başkanlığına ve Yaşarbey Kahve Kuruyemişe desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Reklamı Geç