YAŞAM

Ramazan Tatlıları Belediye'den

Başkan Şahin “ Midyat Belediyesi, hizmetleriyle Ramazan ayının manevi atmosferini ve yardımseverliğini hissettirmeye devam edeceğiz”.

Ramazan Tatlıları Belediye'den
05-04-2022 05:47
05-04-2022 05:49
MARDİN

Midyat Belediyesi,   İftarlar, kumanyalar, yardım kolileri ve kültürel etkinliklerle, Midyat'ta dolu dolu bir oruç ayı yaşatma çalışyor

Ramazan Ayı boyunca her gün farklı bir mahallede ikramlar devam edecek.

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, İlçede taziye ziyaretlerinin ardından geldiği Söğütlü Mahallesinde, Mübarek Ramazan Ay'ı dolayısıyla Şehidul Haramayn Göl Camii önünde Lokma tatlısı dağıtımında bulundu.

Vatandaşlarla ve çocuklarla yakından ilgilenen Şahin, çocuklara lokma tatlısı ikramında bulundu.

Başkan Şahin, “Midyat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü sosyal sorumluluk çerçevesinde ilçede Ramazan Ayına özel Lokma dağıtımına başlandı. Rahmet ve mağfiret ayı Ramazan-ı Şerif’in ülkemiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlar getirmesini Cenab-ı Hakk’tan diliyorum. Amacımız vatandaşlarımıza farkı bir Ramazan yaşatmaktır. İki günden beri kırsal mahallelerimizde lokma tatlısı dağıtımı yapılıyor. Kırsal mahalleler başta olmak üzere ilçenin farklı noktalarında Lokma dağıtımı yapılıyor.”

Büyük ilgi gören Lokma dağıtımında, vatandaşlar, Belediye Başkanı Veysi Şahin’e ve Belediye yetkililerine teşekkür ettiler.


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR