GÜNDEM

Tatilcilerin 30 Ağustos Coşkusu

Mersin ve Akdeniz sahilinde tatil yapanlar 30 Ağustosu coşku ile kutladı, yazlık siteler bayraklarla donatıldı, havai fişek gösterileri eşliğinde İzmir Marşı okundu.

 Tatilcilerin 30 Ağustos Coşkusu
31-08-2023 17:01
31-08-2023 17:09
MARDİN

Mersin’de tatilciler 30 Ağustos Zafer Bayramını coşku ile kutladı, sahil sitelerinde müzikli eğlenceler düzenledi. Sahil siteleri bayraklarla ve Atatürk portreleri ile donatıldı, İzmir marşı okunduğunda havai fişekler gökyüzünü aydınlattı.

      Mersin Tece sahilinde  bulunan tüm tatil sitelerinde 30 Ağustos Zafer Bayramı eğlencesi düzenlendi. Eğlence gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Müzikli eğlencede Atatürk’ün sevdiği şarkı ve türküler söylendi, sitelerin sakinleri meşaleler yaktı eğlendi. Gecenin geç saatlerinde sitelerin sakinleri birlikte İzmir Marşını okudu, bazı sitelerin sakinleri havai fişeklerle gökyüzünü aydınlattı. Ellerinde meşalelerle oynayan ve Marş okuyan tatilciler renkli görüntüler oluşturdu.

     Sahilde yaşayan turistler ve yabancı uyruklu tatilciler, eğlenceyi ve bayraklarla donatılan siteleri fotoğraflaması ise dikkat çekti.


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR