SPOR

Vali Demirtaş, Başarılı Tenisçileri Kabul Etti

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Merit Grup Real Mardin kadın ve erkek masa tenisi sporcularını makamında kabul etti.

Vali Demirtaş, Başarılı Tenisçileri Kabul Etti
06-06-2023 18:46
06-06-2023 18:48
MARDİN

Merit Grup Real Mardin kadın ve erkek masa tenisi sporcuları beraberindeki Gençlik ve Spor İl Müdürü Beytullah Birlik ve Antrenör İzzettin Atasever ile Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek başarılarını paylaştı.

Vali Demirtaş, sporcuları başarılarından dolayı kutlayarak, elde edilen başarıların kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi.

Mardin’in sporun her alanında başarılarla adından söz ettirmeye devam ettiğini belirten Vali Demirtaş, “Mardin’imizden hem kadın hem erkek tenis takımlarımızın Süper ligde mücadele edecek olması şehrimizin sporda geldiği noktayı gösteriyor. Samsun ilimizde gerçekleştirilen Gençler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında hem gençlerde hem yıldızlar kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Büşra evladımızı tebrik ediyorum. Şehrimizi tenis alanında ilk defa Avrupa kupalarında temsil edilecek olması bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Süper Ligde ilimizi temsil edecek olan gençlerimize başarılar diliyorum. Her zaman sporcularımızın yanındayız.” dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Beytullah Birlik ve sporcular, Vali Demirtaş’a spora verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR