YAŞAM

ANUK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Artuklu Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Anuk’un oğlu İbrahim Halil Anuk, Zilan Anuk ile evlendi

ANUK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
07-08-2023 11:21
07-08-2023 11:34
MARDİN

  Mardin Sakatlar derneği Başkanı ve Artuklu Belediyesi Meclis üyesi  Hasan Anuk’un  oğlu İbrahim Halil ve Zilan Anuk, Mardin Mova Düğün Sarayında yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler. 3 bin  dolayında kişiye  verilen akşam yemeğinde bölgenin kanaat önderleri, aşiret mensupları, siyasetçi,  iş insanları, damat ve gelinin yakınları ve dostları katıldı.

Gençlerin nikahını Mardin Artuklu belediyesi nikah memuru yaptı.  Nikah şahitliklerini ise   Ak Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, Ak Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, Mardin Ömerli İlçesi Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ, Dargeçit Belediye Başkanı Cüneyt Aksoy, Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, Türkiye Engeliler Deneği Genel Başkanı Şükrü Poyraz, Mardin Artuklu Belediyesi Başkan  Vekili Zeynelabidin Toparlı, Hollanda ülkesinden gelen Sait Büyükkaya yaptı.

    Mardin Milletvekili Faruk Kılıç,  genç çifte huzur ve mutluluk dileklerinde bulunarak evlilik cüzdanını iyi muhafaza etmesini ve aile düzenini  koruması temennisiyle gelin Zilan Anuk’a verdi.

    Artuklu Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Anuk düğüne gelen misafirleri kapıda karşıladı ve  kapıda uğurladı. Masaları gezen Anuk davetlilerle tek tek ilgilendi ve teşekkür etti.

     Damat Halil İbrahim Anuk’un şıklığı, Zilan Anuk’un zarafet ve güzelliği ise gözlerden kaçmadı.


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR