YAŞAM

Bakan Işıkhan Bayramlaşmaya Katıldı

Mardin Valiliğinin düzenlediği bayramlaşma etkinliğine Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan katıldı.

Bakan  Işıkhan Bayramlaşmaya Katıldı
28-06-2023 17:36
28-06-2023 18:03
MARDİN

           Mardin Valiliğinin düzenlediği geleneksel vatandaşlar ve kurum amirleriyle bayramlaşma etkinliğine Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan da katıldı, salon doldu taştı.

        Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen bayramlaşma törenine Mardinli Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan katıldı, salon doldu taştı. Bayramlaşmaya  Deyrulzafaran Manastırı Metropoliti Saliba Özmen ve Kırklar Kilisesi Baş Papazı Gabriyel Akyüz ile Süryani cemaati temsilcileri de katıldı.

        Bakan Işıkhan n, Vali ve Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Mardin Milletvekili Muhammed Adak,70 Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Hikmet Yokarıbaş, Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut, Ak Parti İl Başkanı  Vahap Alma,Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, tebrikleri kabul etti. Kutlamalara Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nasır Duyan, Ticaret Odası Başkanı hatip Çelik, sanayiciler, iş insanları kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.

      Bakan Işıkhan ve Vali Demirtaş, masaları tek tek dolaştı, katılımcılarla sohbet edip bayramlarını kutladı.

 


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR