YAŞAM

Çakmak, Muhtarlara Yer Sofrasında Yemek verdi

Mardin Artuklu İlçe Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaat eden, Ortaköy Belde Belediye Eski Başkanı Mehmet Çakmak, referans olan 84 mahalle muhtarına yemek verdi.

Çakmak, Muhtarlara  Yer Sofrasında Yemek verdi
18-11-2023 20:49
19-11-2023 18:56
MARDİN

Mardin Artuklu İlçe Belediye Başkan Aday Adaylığı  başvurusu yapan, Artuklu İlçe Belediye Başkan  eski Yardımcısı ve Ortaköy Belde Belediye Eski Başkanı Mehmet Çakmak, aday adaylığına referans olan ve destek veren mahalle muhtarlarına yer sofrasında yemek verdi.

     Artuklu İlçesine bağlı 84 mahallenin muhtarlarının referansları ile aday adaylığı başvuruş yaptığını söyleyen Mehmet Çakmak “ Ben hizmet adamıyım. Gönlüm ve yüreğim açık. Herkesi kucaklayan, herkesi seven, saygı duyan ve hizmet için fedakârlıktan sakınmayan bir anlayış ve yapıdayım. Aday adaylığa müracaat etmeden önce mahalle muhtarlarını ziyaret ettim ve görüşlerini aldım. 84 Mahalle muhtarı ve ovada oy potansiyeli yüksek tat mahallelerinin destek ve onayını aldım. Bu gün de mahalle muhtarları ile aile ortamında buluşup yemek yedik. Desteklerinden dolayı hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

        Anne ve babasının duasını aldı

   Artuklu Belediye Başkan aday adayı Mehmet Çakmak, her gün dışarı çıkmadan önce annesi ve babasının hayır dualarını alarak güne başladığını sözlerine ekledi.

 

 

 


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Reklamı Geç