YAŞAM

Erdem, Destek için Mardin’e geldi

Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zeynel Abidin Erdem, Ak Parti Belediye Başkan adaylarına destek için Mardin’e  geldi.

Erdem, Destek için Mardin’e geldi
03-03-2024 06:26
03-03-2024 06:36
MARDİN

    Erdem Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zeynel Abidin Erdem, başat büyükşehir olmak üzere, Ak Parti Belediye başkan adaylarını desteklemek için Mardin’e deldi. Erdem Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Tuncay Akkoyun’u ziyaret etti, ardından sanayici ve kanaat önderleri ile görüşmeler yaptı.

Mardin ve ilçelerinde Ak Parti Belediye Başkan Adaylarına destek vermek için İstanbul’dan geldiğini ifade eden Erdem Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zeynel Abidin Erdem, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın riyasetindeki belediye başkan adaylarını desteklemeyi bir görev bildiğini söyledi. Mardin Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun’a nezaket ziyaretinde bulunduğunu belirten Erdem “ Mardin’e başta büyükşehir olmak üzere, Ak Parti Belediye Başkan adaylarına destek vermek için geldik. Mardin Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Tuncay Akkoyun’a nezafet ziyaretinde bulunduk. Ardından ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, Sanayi ve sivil toplum  Kuruluşları ile 11 aşiret lider ve üyelerini ziyaret edip görümlere yaptık, belediye başkan adaylarına destek istedik.” Dedi.

 Erdem Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, parti yöneticlerini, ilçe, köy ziyaret ve gezilerinin ardından İstanbul’a gitti.


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR