YAŞAM

Gülüş Teke 19. Ankara Kitap Fuarında

Mardin Söz Gazetesinde uzun süre köşe yazarlığı yapan Şair-Yazar Gülüş Teke, 19. Ankara Kitap Fuarında imza gününde okurları ile buluştu.

Gülüş Teke 19. Ankara Kitap Fuarında
03-12-2023 07:54
03-12-2023 08:47
ANKARA

Mardin Söz Gazetesi ve internet sitesinde uzun süre köşe yazarlığı yapan Şair-Yazar Gülüş Teke,  19. Ankara Kitap Fuarında imza gününde okurlarıyla buluştu. KeKeMe kitapevinden çıkan; Ten Rengi Özlemek (şiir), Dilimin altındaki Gömü(Şiir), Karga Mevsimi (Öykü) ve  40 Düğme(Roman) kitaplarını imzaladı, okurlarının merak ettiği sorulara cevap verdi, sohbet etti.

Kendine has bir diyalektik düşüncesi ile sözcükleri dans ettiren üslubu ve zengin kelime haznesine farklı bakış açısını ekleyen Gülüş Teke, şiir, roman ve öyküleriyle okurlarının gönlünde taht kuran ve okurlarında alışkanlık yaratan bir şair-yazar.

19. Ankara Kitap Fuarında okur ve dostlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Gülüş Teke, arkadaş ve okurlarının yoğun ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Teke “İmza günümüze katılan, ziyaret eden, kitaplarıma ilgi gösteren okur ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İmza günleri bir şair ve yazar için bayram günleridir. Sevdikleriyle, okurlarıyla düşüncelerini, ruhunu paylaşma günüdür. Bu güzel duyguları yaşatan dost ve okurlara kitap aşkınız eksilmesin diyorum”

Mardin Söz Gazetesi olarak Şair- Yazar Gülüş Teke’yi tebrik eder, beyin fırtınası yaratacak, gönüllere kazınacak nice roman ve şiir yazmasını dileriz.


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Reklamı Geç