SAĞLIK

Hastaneden Gazeteciler Chec kup'lu Kutlama

Park Hastanesi Yönetimi Çalışan Gazetecileri Unutmadı! Önce gazeteciler ücretsiz Chec kup yaptrıdı, sonra da “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” kutlama yemeği verdi.

Hastaneden Gazeteciler Chec kup'lu Kutlama
13-01-2023 03:46
13-01-2023 03:51
MARDİN

Özel Mardin Park Hastanesinin Restoran bölümünde  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle  verilen yemeğe Mardin'de faaliyet yürüten yaygın ve yerel medya temsilcileri katıldı.  Hastanesi Başhekim Yardımcısı İbrahim Yücesoy, Hastane Müdürü Hasan Orhan ve Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz gazetecilerle  sohbet etti, birlikte yemek yedi yemek yedi

.  Hastanesi Başhekim Yardımcısı İbrahim Yücesoy,  basın mensuplarına teşekkür ederek   "Gecesini gündüzüne katarak neredeyse günün her anında görevi başında olan gazetecilerin sağlıklı bir bünyeye sahip olması için her yıl olduğu gibi bu yılda Check-up hizmetini sizler için uygun gördük. Sağlığınız bizim için önemlidir" dedi. Hastanenin işleviyle ilgili bilgiler veren Başhekim Yardımcısı İbrahim Yücesoy; "Hastanemizin bünyesinde 30'u uzman doktor olmak üzere toplamda 130 sağlık personeli hizmet veriyor. Mardin'de kurulan ilk özel hastane olma özelliğini taşıyan hastanemizde ise yaklaşık 300 personel görev yapıyor. Bununla birlikte 33'ü yenidoğan 30'u erişkin yoğun bakım olmak üzere 67 servis yatağı ile birlikte toplamda 130 yatak sayısıyla hizmetimizi sürdürüyoruz. Mardin ve çevre il’ler dışında, yurt dışından gelen hastalara da kaliteli sağlık hizmeti sunuyoruz.” Dedi

      Hastane müdürü Hasan Orhan ise  basının önemine dikkat çekerek, "Siz değerli basın mensuplarını ağırlamaktan büyük onur duyduk. Hastanemizin kapıları siz değerli basın mensuplarına her zaman  kadar açıktır. Bu özel gününüzde bir nebze olsun katkıda bulunduysak ne mutlu bize. Sizler nasıl ki her zaman yanımızda olduysanız bizlerde sadece bu gün değil her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Bizler kırmayıp davetimize icabet ettiğiniz için ayrıca sizlere teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

    Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik, her yıl, gazetecilere verilen ücretsiz sağlık hizmeti için hastnae yönetimine teşekkür etti.


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR