YAŞAM

Miroğlu Bakan Gibi Karşılandı

Ak Parti MKYK üyeliğine 3. kez seçilen Mardin Eski Milletvekili Orhan Miroğlu, Mardin Havalimanında bakanlar gibi karşılandı.

Miroğlu Bakan Gibi Karşılandı
25-10-2023 15:23
25-10-2023 15:47
MARDİN

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kabinesine 3. Kez MKYK Üyesi seçilen Mardin Eski Milletvekili Orhan Miroğlu, Ankara’dan Mardin’e geldi.  Miroğlu partililer ve sevenleri tarafından Mardin Havalimanında bakanlar gibi karşılandı. Uçaktan inince kalabalık bir kitle ile karşılaşan Miroğlu’nun duygulandığı gözlendi.

Mardin Havalimanında,  Ak Parti İlçe Başkanları,  Mahalle Muhtarları ve sivil toplum kuruluş temsilcileri çok sayıda vatandaş tarafından karşılandı. Orhan Miroğlu, eşi Canan Miroğlu’nu da karşılama sırasında elinde çiçekle beklediğini görünce ”Sen de mi geldin. Teşekkür ediyorum” dedi.

Karşılamaya gelenlerle tokalaşan Miroğlu “ Öncelikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a beni 3. Kez bu göreve layık gördüğü için teşekkür ediyorum. Sizlere daha fazla hizmet etme yükümlülüğünü memnuniyetle taşıyacağım. Filisten’de isimleri ayaklarına yazılan çocukların acısını yüreğimizde hissediyoruz. Filistin destekli her türlü oluşumun yanında olacağız” şeklinde konuştu


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Reklamı Geç