SAĞLIK

Özkan’a, Hekimlikte 40 yıl hizmet Anısı Plaketi

Mardinli Ünlü Dermatolog Dr. Nihat Özkan’a, Hekimlikte 40 yıl hizmet anısı plaketi

Özkan’a, Hekimlikte  40 yıl hizmet  Anısı Plaketi
16-04-2021 13:55
16-04-2021 14:03
ANKARA

       Gülhane Askeri Tıp Akademisinde Deri ve Zührevi Hastalıklar alanında ihtisasını tamamlayan, Ankara-Dışkapı 600 Yataklı Mevki Asker Hastahanesi’ne Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı olarak atanan ve bu hastahanede uzun süre Cildiye Klinik Şefi ve Baş Tabip Yardımcılığı yapan Uz.Dr. Nihat Özkan, Diyarbakır Askeri Hastahanesi’ne Tabip Kıdemli Albay rütbesiyle Baştabipliğe atanmış,2002 yılında ise kendi isteği ile emekli oldu.

     Ankara’da 23 yıldır işlettiği özel “Özkan Dermatoloji Kliniklerinde”, seçkin ekibiyle hastalarına hizmet veren, başarılı hekimliği yanında hayırsever kişiliğiyle dikkat çeken  Uz.Dr. Nihat Özkan’a  Türk Tabipler Birliği adına Ankara Tabip Odası tarafından “Hekimlikte 40 yıl anısı plaket”i verildi. 

     Ünlü Dermatolog Dr. Nihat Özkan, hekimliği süresince Hipokrat yeminine sadakatten ayrılmadığını belirterek, Türk Tabipler Birliği adına Ankara Tabip Odasına verdiği “Hekimlikte 40 Hizmet anısı” Plaketi için teşekkür etti.

     Mardin Söz Gazetesi olarak, Mardinli Hemşerimiz Uz. Dr. Nihat Özkan’ı tebrik eder, başarı ve hizmet yıllarının devamını diliyoruz.

 


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR