SAĞLIK

Sağlık Çalışanları İftarda buluştu

Mardin İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Saffet Yavuz, sağlık çalışanı yöneticilere iftar yemeği verdi.

Sağlık Çalışanları İftarda buluştu
30-04-2022 18:30
30-04-2022 18:32
MARDİN

         Mardin İl Sağlık Müdürü Uz. Dr Saffet Yavuz,  Müdürlük bünyesinde çalışan sağlık yöneticilerine iftar yemeği verdi. Mardin Valisi Mahmut Demirtaş ve eşi Beyhan Demirtaş, sağlık çalışanları ile birlikte iftar açtı.

          Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının gösterdiği fedakarlıkların önemine değindi. Vali Demirtaş “ Sağlık çalışanları pandemi sürecinde büyük fedakârlıklar yapmış, vatandaşın sağlığı için kendi sağlıklarını hiçe saydılar. Sağlık çalışanlarımız, Çocuklarımız sağlıklarına kavuşsun diye, yaşlılarımıza bir şey olmasın diye, en çok sevdikleri, çocuklarından, eşlerinden, anne ve babalarından uzun süre ayrı kaldılar. Çok büyük işler başardılar. Tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum.  Benim evladım da doktor. Bir sağlık çalışanı babası olarak, gösterdiğiniz fedakarlığın, verdiğiniz hizmetin önemini çok iyi  biliyorum.” dedi.

   İl Sağlık Müdürü Uz.Dr.Saffet Yavuz, pandemi süresince, hizmet için her isteklerini karşılayan Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür etti. Yavuz ”Kendi aşısını üreten bir ülkemiz var. Ailelerini ihmal eden ve sağlık alanında özverili çalışan meslektaşlarımı tebrik ediyor, kendileriyle gurur duyuyorum. Hizmetimiz kolaylaştıracak her talebimize olumlu yanıt veren sayın valimize teşekkür ediyorum. Personel istedik, araç istedik, bütçe istedik karşıladı. Yurtları personelimize tahsis etti. İşlerimizi kolaylaştıran, hizmette önümüzü açan valimize teşekkür ediyorum “ dedi

 

 


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR