YAŞAM

Vali Akkoyun Büyükşehir Belediyesi Birim Bakanlarından Bilgi aldı

Mardin'e atanan ve göreve başlayan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle bir araya geldi, brifing aldı

Vali Akkoyun Büyükşehir Belediyesi Birim Bakanlarından Bilgi aldı
22-08-2023 20:26
22-08-2023 20:34
MARDİN

Son Valiler Kararnamesi ile Mardin'e atanan ve göreve başlayan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle bir araya geldi.

Mardin Valisi ve  Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay  Akkoyun, Büyükşehir Belediyesi toplantı salonunda Büyükşehir Genel Sekreteri, Genel Sekreter yardımcıları ve Daire başkanlarıyla yapılan, yapımı devam eden ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Akkoyun,  Mardinli vatandaşların yaşam kalitesini artırmak, şehri daha modern ve yaşanabilir hale getirmek için koordinasyon ile işbirliğinin önemine dikkat çekti.

Ortak amaçlarının Mardin halkına daha etkin, verimli ve kaliteli kamu hizmetleri sunmak olduğunu belirten Vali Akkoyun, "Mardin'in güzelliklerini ve potansiyelini yakından tanımak, bu şehre hizmet etmek benim için büyük bir onurdur. Mardinli hemşehrilerimizin taleplerini ve beklentilerini en iyi şekilde göz önünde bulundurmak büyük önem taşımaktadır. Hızlı ve kaliteli kamu hizmeti ile vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda planlama ve uygulama mantığı doğrultusunda adaletli bir şekilde devletimizin gülen yüzü olacağız. Bizler, bu şehre hizmet etmenin büyük bir sorumluluk olduğunu biliyoruz ve bu sorumluluğun gereğini en iyi şekilde yerine getirmek için buradayız. Mezopotamya’nın incisi şehrimizi, her alanda daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız" dedi.


Editor : Mehmet ÇELİK
TÜRKİYE GÜNDEMİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR