Midyat´ta Veysi Şahin´e destek yürüyüşü

POLİTİKA
26-03-2019 20:38
Google News

Midyat İlçesine 6 beldeden gelen vatandaşlar Köşk Meydanından Ak Parti İlçe Başkanlığına kadar yürüdü

Midyat´ta Veysi Şahin´e destek yürüyüşü

        Mardin´in Midyat İlçesinde, Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin´e destek için 5 bin dolayında kişi toplandıkları Köşk Meydanından, Ak Parti İlçe Başkanlığı binasına kadar yürüdü, esnaf yürüyüşe katılanlara alkışlarla destek verdi.

          Midyat İlçe Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin´e  destek amacıyla, ilçeye bağlı 6 beldeden  gelen vatandaşlar Köşk Meydanında toplandı. Meydan´da toplanan vatandaşlara Ak Parti İlçe Yönetimi ve Başkan Adayı Veysi Şahin eşlik etti. Ak Parti ilçe başkanlığına kadar yaklaşık 2 km yolu yürüyen partililere esnaflar alkışlarla destek verdi. 5 Bin dolayında kadın ve erkeğin katıldığı yürüyüşte ilginç görüntüler otaya çıktı. Başkan Adayı Veysi Şahin, balkonlarda ve iş yerlerinde bulunan ve yürüyüşe katılanlar alkışlayan vatandaşları  selamladı.

        Başkan Adayı Şahin ? Daha önce belde belediyesi olan 6 beldemizden, destek için gelen dava ve partili dost ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Köşk Meydanından, Ak Parti İlçe binasına kadar yürüyüşümüz süresince bizi destekleyen esnafımıza ve hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bu ilgiye, bu alakaya karşılık, hizmetlerin en iyisini vermek boynumuzun borcu olsun. İlçemizi, sizin görüş, fikir ve önerilerinizle en iyi şekilde birlikte yöneteceğiz. Projelerimizi yine sizin desteğinizle hayata geçireceğiz. Büyük şehirlerde ne varsa, İlçemizde de olacak. Bunun için azami gayret sarf edeceğiz. Desteğinize teşekkür ediyorum? dedi

       Ak Parti İlçe Başkanlığı binası önünde son bulunan yürüyüşün ardından Seçim Koordinasyon Merkezinde yürüyüşe katılanlar