Ak Partili Kadınlardan Şifa Paketi

POLİTİKA
04-01-2021 19:00
Google News

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aydın ' il genelinde 600 kişiye şifa paketi dağıttık, dua edip şifa diledik'

Ak Partili Kadınlardan Şifa Paketi
Ak Parti Mardin Kadın Kolları Başkanı Esengül Aydın Sancar, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Çelik ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti yönetimini ziyaret etti.

Ak Parti kadın Kolları Başkanı Esengül Aydın Sancar, zor bir dönemden geçtiklerine dikkat çekerek, muhalefet partilerinin erken seçim çağrılarının, başarısızlıklarının çırpınışları olarak değerlendirdiğini söyledi. Türkiye’nin geleceğinin Cumhur Başkanlığı sistemi ile emin ellerde olduğunun altını çizdi.

Ülkemizi ve dünyayı saran Pandemi sonrasında herkesin olumsuz etkilendiğine dikkat çeken Başkan Sancar,Covid19 tedbirleri nedeniyle saha çalışmalını vatandaşların sağlığı için bir müddet ertelemek zorunda kaldıklarını hatırlatarak, mevsim değişiminden dolayı herkesin daha dikkatli olmasını istedi. Maske, Mesafe, Hijyen kurallarına hassasiyetle uyulmasına dikkat edilmesi gerektiğini ifade eden Sancar “Covid-19’a yakalanıp bu süreci evinde geçirmek durumunda kalan vatandaşlarımıza limon, sarımsak, zerdeçal ve Zencefil’den oluşan şifa paketi dağıtıyoruz. Şimdiye kadar 600 paket dağıttık. Şifa paketimizle, hem hastalarımıza moral hem de bağışıklık sistemlerinin güçlenmesine katkı sağlıyoruz.” Dedi.

İlçe Kongreleri tamam

Kadın Kolları İlçe kongrelerini tamamladıklarını kaydeden Başkan Aydın Sancar, “İl kongremiz Ocak ayında olacak inşallah. Saha çalışmalarımızı halkımızın sağlığı için bir süre ertelemiştik. Fakat bundan sonraki süreçte tedbirleri göz ardı etmeden sahalarda olacağımızı belirtmek istiyorum. Gönül seferberliğine kaldığımız yerden devam edeceğiz” diye konuştu.

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Çelik, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.