USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

  Alternatif ve Çözüm Derneği yeni sezonda faaliyetlerine başladı

  Derneğin Basın Yayın Başkanı Mehmet Bağış, yaptığı açıklamada, Corona tedbirlerinin hafiflemesi dolayısıyla yeni sezonda çalışmalarına hızla devam ettiklerini söyledi.

  Alternatif ve Çözüm Derneği yeni sezonda faaliyetlerine başladı
18-06-2021 15:55
19-06-2021 11:08
MARDİN
Google News

       Derneğin Basın Yayın Başkanı Mehmet Bağış, yaptığı açıklamada, Corona tedbirlerinin hafiflemesi dolayısıyla yeni sezonda çalışmalarına hızla devam ettiklerini söyledi.

  Alternatif ve Çözüm Derneği olarak geleneksel hale gelen Cumartesi günleri Saat 15.00-19.00 arasında hemşeri dayanışma ve tanışma buluşmalarına tekrar başladıklarını belirten Bağış,” Yine devam eden faaliyetlerimiz çerçevesinde hasta ve taziye ziyaretlerine devam ediyoruz. Yakınları ve sevenlerine telefonla başsağlığında bulunulmuş ve acılarını paylaşıyoruz.” dedi

  Mardin ve ilçeleri ile ilgili tarafımıza iletilen yerel sorunlar ile yakından ilgilendiklerini belirten Bağış,” Bu çerçevede Midyat eski müftülük Sitesi Ve kuran kursunun beş katlık binasının Sağlık Müdürlüğüne kiralanması girişimi, derneğimiz ve Midyat’taki bir kısım STK nın, Türkiye Diyanet Vakfı Genel Merkezi nezdindeki itirazları sonucunda iptal edilmiştir. Söz konusu binanın Midyat ‘taki STK ile iş birliğine gidilerek yatılı kuran kursu olarak hizmet vermesi ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.”   

  Kültürel ve sosyal faaliyetler çerçevesinde daha önce devam eden Arapça, Farsça ve yabancılar için Türkçe kurslarımız bu sezonda da devam edeceğini hatırlatan Bağış, şöyle konuştu,” Prensip olarak faaliyetlerimizde ve yaptığımız ziyaretlerde hemşerilerimizin ve ilgililerin istek ve onayları olmadan herhangi bir fotoğraf çekmiyor ve paylaşmıyoruz. Bu konuda herkesin farklı duyarlılıklarına saygı gösteriyoruz ve başkalarının da saygı duymasını bekliyoruz. Dernek olarak politikamız Mardin ve Ankara’daki hemşeri dernekleri ile iş birliği ve dayanışma anlayışını benimsiyor ve kimseyi rakip ve düşman olarak görmüyoruz. Yaptığımız çalışmalarımız ile ilgili her türlü görüş öneri ve eleştiriye de açığız. Herkesten de aynı anlayış ve duyarlılığı bekliyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.mardinsoz.com&t=1695385810
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ