Artukbey Kahvesi Fuarların gözdesi oldu.

EKONOMİ
27-01-2017 12:52
Google News

Artukbey Kahve ve Kuru Yemiş Marka olarak fuarların müdavimi haline geldi. Artukbey sahibi Tacettin Yertüm, ?Mardin´in tanıtımına katkı sağlarken ?Artukbey? Markasını da ülke geneline yayıyoruz?

Artukbey Kahvesi Fuarların gözdesi oldu.

Mardin´de ?Artukbey? adı ile kahve ve kuruyemiş dünyasında giren  Tacettin Yertüm, markalaşma yolunda attığı emin adımlarla kısa sürede birçok yerde şube açarak Artukbey Markasını oluşturdu.

      Mardin ile ilgili açılan fuarları kaçırmayan Artukbey sahibi Tacettin Yertüm, Mardin´,in tanıtımını yaparken marka olarak tatlarını da  yeni müşterilere sunma imkanı bulduklarını söyledi. Konferans, panel ve açılış gibi oluşumlarında kahve sponsorluğunu üstlenen Tacettin Yertüm, işyerinde ?Yemek serbest, cebe koymak yasak? parolası ile müşterilerine hizmet veriyor. İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanında açılan 21. EMITT Fuarında Mardin standında ziyaretçilere Kahve tatlarını ve badem şekeri ikram eden Yertüm ?Artukbey Kahvesinin kokusunu İstanbul´a yaymaya geldik. Amacımız yarattığımız markayı daha geniş alanlara yaymak. Mardin ile ilgili açılan tüm fuarlara ve tanıtım günlerine katılıyoruz. Mardin´in tanıtımına da katkı sağlamak bizim için gurur vericidir? dedi.