USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNDEM

Artuklu İlçe Kaymakamı Öztürk´ün 19 Mayıs Mesajı..

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk´ün 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

Artuklu İlçe Kaymakamı Öztürk´ün 19 Mayıs Mesajı..
19-05-2018 00:41
Google News

  Mardin´in Artuklu İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı yayımladı. Öztürk mesajında şunları söyledi.

?İlk adımı 19 Mayıs 1919´da atılan Milli Mücadele süreci içerisinde Türk Ulusu, Büyük Önder Atatürk´ün önderliğinde başlatılan var olma mücadelesini emsalsiz bir zaferle, uğrunda binlerce şehit vererek sonuçlandırmış, bağımsızlık mücadelesini kazanmıştır.

 Bu nedenle 19 Mayıs; birlik ve beraberliğimizin, azim ve kararlılığımızın, cesaret ve kahramanlığımızın, istiklal ve istikbal arzumuzun simgelendiği en önemli ve en anlamlı günlerden biridir.

 Bu özel ve anlamlı günün gençlere ithaf edilmesi tesadüf değildir. Gençlerimiz yarınımız ve umudumuzdur. Filizlenen umutlarımızın yeşermesi, geleceğin Türkiye´sini inşa edecek usta eller olması için atılan temeller ne kadar sağlam, ne kadar kuvvetli olursa ülkemizin geleceği o kadar sağlık, selamet ve esenlik içerisinde olacaktır.

 Hızla değişen ve dönüşen dünyada ülkemiz de bir o kadar süratle büyüyüp kalkınırken Yerel yönetimler olarak bu değişime ve gelişime ayak uydurmanın bir yolununda iyi yetişen, nitelikli, donanımlı bir nesilden geçtiğini unutmadan, gençlerimizin en iyi imkanlarda yetişmesi için gerekli koşulları sağlamalı, gençlerimize sahip çıkmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle; Başta bizlere bu kıymetli vatanı emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı´nın tüm kahramanlarını rahmet, saygı ve şükranla  anıyor, tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı´nı kutluyorum.?


ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ