Atletizm Kulübü Diyarbakır'dan Kupa İle Döndü

SPOR
05-02-2014 12:28
Google News

Türkiye Kalkınma Bakanlığı tarafından finanse edilen, Mardin Valiliği SODES Koordinasyon Birimi'nce koordine edilen ve Mardin Atletizm Spor Kulübü tarafından yürütülen Mardin'de Atletizm Sporunu Sevdirme ve Yaygınlaştırma? Projesi tüm hızıyla devam ediyo

Atletizm Kulübü Diyarbakır'dan Kupa İle Döndü

            Türkiye Kalkınma Bakanlığı tarafından finanse edilen, Mardin Valiliği SODES Koordinasyon Birimi'nce koordine edilen ve Mardin Atletizm Spor Kulübü tarafından yürütülen 'Mardin'de Atletizm Sporunu Sevdirme ve Yaygınlaştırma' Projesi tüm hızıyla devam ediyor. Mardin Atletizm Spor Kulübü Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Kulüpler arası Güneydoğu Anadolu Bölgesel Küçükler Yıldızlar Kros ligi yarışları 22 Kulübün katılımıyla Diyarbakır'da gerçekleşti.

Mardin atletizm spor kulübü 4 takım ve 24 sporcu ile Mardin'i başarıyla temsil Mardin'e ilimize 3. kupasını kazandırdı.

              Kulüp Başkanı Mehmet Münir Cura yaptığı açıklamada, ' Kros yarışmaların da elde edilen başarılı çalışmalar Mardin Belediyesi tarafından kros parkurunun yapılması ve tüm amatör sporculara tahsis edilerek Mardinli genç sporculara destek vermesi bizim bunu kupaları almamızda büyük katkısı olmuştur. Çalışmalarımıza alt yapıya destek sunan Mardin Valiliği ve SODES birimine kulüp Antrenörleri ve gönüllü olarak derneğimiz ‘de çalışanlarımıza destekleyen herkese teşekkürü bir borç bilir bundan sonraki çalışmalarımıza aynı kararlılıkla devam etmeyi arzuladıklarını dile getirdi.