USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

Başkan Öter Zahireciler Kooperatifine Son Kez Aday Olduğunu Açıkladı

Başkan Öter Kızıltepe zahireciler kooperatifi başkanlığına oy birliğiyle yeniden seçildi.

Başkan Öter Zahireciler Kooperatifine Son Kez Aday Olduğunu Açıkladı
26-03-2022 16:52
26-03-2022 16:54
MARDİN
Google News

Kızıltepe hububat ve ticaret merkezi çok amaçlı toplantı salonunda gerçekleşen Sınırlı Sorumlu Kızıltepe zahireciler toplu işyeri yapı kooperatifi olağan kongresi Mehmet Şerif Öter başkanlığındaki mevcut yönetim ve denetim kurulu tek listeyle oybirliğiyle yeniden seçildi.

 

Başkan Öter kongrede yaptığı teşekkür konuşmasında “Bundan on beş sene önce 2007 yılında Kızıltepe zahirecileri olarak tek çatı altında toplanarak, Kızıltepe Zahireciler Derneği bünyesinde kurumsallaştık. Akabinde 2008 Yılında kurduğumuz ticari ortak kuruluşumuz olan Sınırlı Sorumlu Kızıltepe Zahireciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifimiz bünyesinde

Ortadoğu’nun en büyük Kızıltepe hububat ticaret merkezini Mardin ilimize, bölgemize ve ülkemize büyük bir başarıyla kazandırdık. Bu başarı birlik, beraberlik ve dayanışmamızın sonucudur. Çünkü birlik beraberliğin olduğu yerde başarı vardır, bereket vardır. Bu süreçte birlikte hareket ettiğimiz ve büyük katkılarını gördüğüm zahireci meslektaşlarımdan ebediyete intikal etmiş olanlara yüce Rabbimizden rahmet diliyorum. Emekli olanlara sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum. Zahirecilik mesleğine devam eden yol arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.

 

Her şeyi Tadında Bırakmalı; İki Günü Eşit Olan Ziyandadır.

 

Başkan öter konuşmasını şöyle sürdürdü; Bundan 15 yıl önce oybirliğiyle, gönüllü olarak bu onurlu görevi bana emanet ettiniz. Bu güne kadar Rabbim bizi mahcup etmedi. Hep birlikte başardık. Bundan sonra memleketimiz için yine birlik, beraberlik içerisinde, daha büyük ve farklı projeleri hayata geçireceğiz İnşallah.

 

Bu günkü kongrede önümüzdeki üç sene için şahsıma, yönetim ve denetim kurulumuza oybirliğiyle yine yetki verdiniz. Cenabi Allah ömür verirse önümüzdeki 3 yıldan sonra Kooperatif başkanlığına aday olmayacağım. Önümüzdeki süreçte geleceğimiz olan gençlerimizin önünü açarak, tecrübelerimizi onlara aktaracağız. Görev en büyük emanetlerden biridir, nasıl ki gönüllü olarak bana ve arkadaşlarıma teslim ettiniz, bizde gönül hoşnutluğu, sevgi ve saygı çerçevesinde tadında bırakarak, görevi devretmeliyiz.Bundan sonrada hep birlikte ekonomik ve toplumsal alanda daha büyük projeler için çalışacağız. Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) “iki günü eşit olan zarardadır” hadis-i bizim için düstur olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle kongremize katılım sağlayan tüm kooperatif ortaklarımıza ve Çevre şehircilik bakanlığı görevlileri olarak kongremize katılım sağlayan Sayın Abdülcelil Kalay ve Metin Özmen’e teşekkür ediyoruz “Dedi

 

 

 

 

IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.mardinsoz.com&t=1695587413
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ