USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

Bayram kutlamalarında renkli görüntüler

Mardin Valiliğinin düzenlediği Ramazan Bayramı kutlamalarına, Metropolit, Papaz ve Müftü yan yana durdu, farklı partilere mensup milletvekili adayları kucaklaştı.

Bayram kutlamalarında renkli görüntüler
21-04-2023 13:35
21-04-2023 14:01
MARDİN
Google News

Mardin Valiliği, Ramazan Bayramı için kutlama etkinliği düzenledi. Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşen kutlamalara, Vali Vekili Abdullah Demirdağ, 70 Mknz. Tugay Komutanı Tuğgeneral Burhan Aktaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut, Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hatip Çelik, MARSİAD Başkanı Nasır Duyan,Mardinspor Kulüp Başkanı Rıdvan Aşar,Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Cebrail Aslan,Deyrulzarafan Manastırı Metropoliti ve cemaat temsilcileri, siyasi partilerin il başkanları, milletvekili adayları, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.

  Protokol üyeleri, salon girişinde bayrama kutlamalarını kabul etti. Daha sonra masaları dolaşarak bayram kutlamalarını sürdürdü. Müftü Ali Çelik, Metropolit Salibe Özmen ve Başpapaz Gabriyel Akyüz yan yana durdu ve  davetlilerle bayramlaştı.

 

 

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ