USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
TEKNOLOJİ

Binarda Doğalgaz Güçlü Ekipmanı ile Hizmete Hazır

Binarda Doğalgaz, Muhendislik ve inşaat yönetim kurulu üyesi Şeyhmus Arda: ?´ kaliteden asla ödün vemeyiz.´´

Binarda Doğalgaz Güçlü Ekipmanı ile Hizmete Hazır
02-04-2017 11:10
Google News

Binarda Doğalgaz, Muhendislik ve İnşaat yönetim kurulu üyesi Şeyhmus Arda: Mardin´nin doğalgaza kavuşması ile ?´Binarda Doğalgaz´´ olarak Mardin ve ilçelerini titiz ve özenle doğalgazı tüm Mardin´e kavuşturmayı iddealı bir şekilde yoluna devam edildiği, Mardin ilinde ilk olarak Toki Aşiti  Mahallesi´nde doğalgaz açılışı yapan ?´Binarda Doğalgaz´´  tüm mardini doğalgaza kavuşturmaya iddealı adımlarla yoluna devam etiğini belirti..

Akmercan´nın 2015 yılında Mardi´nin doğalgaz ihalesini almasıyla alt yapısına başladığını ifade etti.

Şeyhmus Arda: Biz iki sektörde çalışıyoruz birincisi İnşaat sektörüdür yani mütahitlik şimdiye kadar 300 daireyi teslim etmişiz ,200 daire de yapıyoruz önümüzdeki aylarda yeni projelerin olduğunu söyledi. 10 yıldır Mütahitlik yapan Arda  son 5 yıldır da ?´İNŞA´ ediyoruz dedi.

Şeyhmus Arda:  ?´ikinci sektörüm ise iki yıl önce alt yapısı ile  başladığım doğalgaz sektörüdür . Şimdi de Binarda Doğalgaz olarak iç tesisatıyla devam ediyoruz. Doğalgaz sektörü  ciddi bir sektör olduğu için  işimizi  her zaman özenle yapıp ve işimizle övünen firmayız dedi´´.Arda, bünyemde çalışan mühendis yaklaşık 7 yıldır doğalgaz iç tesisatı yapmakta, daha önce Dıyarbakır, Batman, Sirt, ve Ankara´da deneyim sahibi olmakta Makina Muhendisi İlyas Çoban ve ona bağlı çalışan ekibi, kaliteli ürünleri  konusunda profesyonel çalışanları, otomasyonel hatasız üretim modeli,Ustalarımız 12 yıldır yine aynı şehirlerde bu iş için icra ettğini belirti.

Firmamızın Felsefesi gereği girdiğimiz  her bina ve daireye en kaliteli malzeme ve en kaliteli işçilikle  hizmet sunduğunu, doğalgazın önemli bir sektör olduğunu onun için işimizle titiz ve büyük bir itina ile yaptığını ifade etti.

Özet olarak şöyle sürdürdü sözlerini :´ Biz Binarda Doğalgaz ve Muhendislik olarak, İşini yaptığımız kişilerin kendi evimizi yapıyormuş gibi yapıyoruz ,yani kaliteli hizmeti biz yapacaz keyfini  daire malikaneleri çıkaracağını  şimdiden ?Binarda Doğalgaz´ ı tercih eden ve tercih edecek olan herkese teşekkür etiğini söyledi.´´


KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ