Boya Badanada canlı renkler tercih edilmeli

YAŞAM
27-05-2021 19:03   Güncelleme : 27-05-2021 19:08
Google News

Dİ-AR Dekorasyon sahibi Hakan Cerasun, “pandemi sonrası ev ve iş yerlerinin badana boyasının canlı ve dinlendirici renklerle yapılmasını tavsiye ediyoruz.”

 Boya Badanada canlı renkler tercih edilmeli

Mardin’de Dİ-AR Dekorasyon sahihi Hakan Cerasun, pandemi sonrasında, iş yeri ve evlerin badana-boyasının  canlı renkler kullanılarak yapılması hijyen ve görsel rahatlık sağlayacağını söyledi.

       Pandemi ile birlikte insanların evlere kapandığını ve uzun süreden beri badana ve boya işlerinde yavaşlama olduğuna dikkat çeken  Dİ-AR Dekorasyon sahibi Hakan Cerasun,” Vakaların azalması ile birlikte, badana ve boya işlerinde hareketlenme başladı. İşyeri ve evlerin boya ve badananın yapılması temizlik ve görsellik açısından rahatlatıcı etki yaptığına inanıyorum.” Dedi

                      Canlı renkler tercih edilmeli

     Uzun süredir evlerinde kalan insanların evlerini ve işyerlerini canlı renklerle boyatmasını önerene  Cerasun “ Evlerin ve işyerlerinin boyarken renklerine de dikkat etmek lazım. Rahatlatıcı ve canlı renklerin tercih edilmesini öneriyoruz. Müşterilerimize sıkıcı, ağır ve donuk renklerden kaçınmalarını tavsiye ediyoruz. Bu yıl sonbahara kalmadan geniş zaman aralığında şimdiden badana ve boyama tercihleri yapılmalı ve kışa huzurlu girilmelidir” şeklinde konuştu.