USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

Çelik ve Yüksel Ailelerinin Mutlu Günü

Erman Berk Çelik ve Eda Yüksel’in havuz başındaki düğünlerine seçkin davetliler katıldı. Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Demirtaş çiftin nikah şahitliğini yaptı.

Çelik ve Yüksel Ailelerinin Mutlu Günü
04-09-2022 08:33
04-09-2022 16:13
MARDİN
Google News

 Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik’in oğlu Erman Berk Çelik, Eğitimci Nurettin Yüksel'in Kızı Eda Yüksel ile Mardin’in Artuklu İlçesinde Alihansoy Düğün Sarayı Havuz Başında yapılan bir düğün ile dünya evine girdi. Düğüne 300 dolayında davetli katıldı.

                            Vali Nikah Şahitliği Yaptı

              Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Demirtaş, Mardin Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı  Nasır Duyan, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ ve Midyat Belediye Başkan Vekili Masum Cengiz çiftin nikah şahitliğini yaptı. Vali Demirtaş, nikah sonrasında yaptığı konuşmada, annenin aile toplum hayatındaki önemine dikkat çekti. Demirtaş “Anne ailenin temel direğidir ve çocukların büyüme ve yetişme şekline yön veriyor. Bu  bakımdan anneye aile içinde büyük sorumluklar ve görevler düşüyor. Evlenen çiftlere ve gençlere, önce  anne ve babalarına sahip çıkmalarını ve değer vermelerini sonrada birbirlerine karşı saygılarını kaybetmemelerini tavsiye ediyorum. Genç çiften topluma yararlı olacak fazla çocuk yapmaları de temennimizdir” dedi.

           Havuz Başında Mahalli Sanatçılı Semir ve Serkan’ın gece boyunca çalıp söyledikleri türkülerle düğüne katılanları coşturdu. Geç saatler kadar devam eden düğünde, genç çiftin arkadaşları pistten inmedi. Damat Erman Berk’ın şıklığı ve Gelin Eda Yükselin zarafeti ve mutluluğu ise gözden kaçmadı.

                      Bölge Gazetecileri Düğünde Buluştu

         Düğüne Mardin ve çevre illerden çok sayıda gazetecini katılması dikkat çekti. Kilis Basın Cemiyeti Başkanı Abdullah Alpdağ, Gaziantep Basın Cemiyeti ve Anadolu İnternet Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Arif Kurt, Şanlı Urfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak, Siirt Gazeteciler Daynışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı  Atilla Durak, Batman Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ercan Atay, Diyarbakır Medya Derneği Başkanı Mesut Fidançiçek ve İhsan Özdemir, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri Hatice Türkan,  Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilcisi Adnan Avuka, Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Barış Aktivisti Cemil Aydoğan, İletişim Gazetesi İmtiyaz Sahibi Rıdvan Fidan,Mardin Haber Gaztesi İmtiyaz Sahibi Murat Akgül,Duayen Gazeteciler Semih Hocaoğlu ve Cemil Mataracı, Vahap Erdoğan ve Şeyhmus Edis, meslektaşlarının mutluluğunu paylaştı.

         Kızıltepe Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Şahin, Mardin Şoförler Odası Başkanı M. Nasır Öztap, İş İnsanı Aziz Demir ve Mutaza Köyan ve DEVA Partisiİl Başkanı Avukat Mesut Aydoğan ve Malatya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Örengül’ün de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli düğüne renk kattı.

       Türkiye Gazetecideler Konfederasyonu Genle Başkanı Nuri Kolaylı, Ankara Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin ve Ünlü Dermatolog Dr.Nihat Özkan’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi çelenk gönderdi.

        Damat Babası Mehmet Çelik, düğüne katılanlara, çelenk gönderlere teşekkür etti.

 


Editor : Mehmet ÇELİK
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ