CHP Mardin Kadın Kolları Başkanı Kılıç Bayram Mesajı Yayımladı.

YAŞAM
13-05-2021 07:47   Güncelleme : 13-05-2021 07:52
Google News

Kılıç Ramazan Bayramı mesajında, "İsrail'in Mescid-i Aksa'da çocukları da hedef alarak yaptığı katliam, bir utanç vesikası olarak tarihteki yerini alacak. Filistin'i bölgemizde bağımsız bir devlet olarak görmek, en büyük arzumuz"

CHP Mardin Kadın Kolları Başkanı Kılıç Bayram Mesajı Yayımladı.

CHP Mardin Kadın Kolları Başkanı Aygül Kılıç  Başboğa mesajında şunları söyledi; "Salgın hastalık,  bu mübarek ayda bize ve tüm insanlığa dayanışmanın, yardımlaşmanın önemini tekrar hatırlattı. Milletimizin bu zor günleri sağlık ve huzur içinde atlatabilmesi temennimizdir. Tüm dünyanın 'sosyal devlet' ilkesinin önemini anladığı bu zorlu günlerde, yardımlaşmanın ve dayanışmanın önemi bir kez daha ortaya çıktı.

          Mübarek ramazan ayının son günlerinde Filistin'de, kutsal topraklarda yaşanan çatışmalar bizleri derinden üzmüştür. İsrail'in Mescid-i Aksa'da çocukları da hedef alarak yaptığı katliam, bir utanç vesikası olarak tarihteki yerini alacaktır. Filistin'i bölgemizde bağımsız bir devlet olarak görmek, en büyük arzumuzdur.

         Mardinli Hemşerilerimin ve İslam alemin bayramını tebrik eder, bayramın dünya barışına ve insanların sağlığına vesile olmasını temenni ederim”