DEVA Partisi İl Başkanı Mesut Aydoğan’dan bayramı mesajı

YAŞAM
11-05-2021 17:04   Güncelleme : 11-05-2021 17:05
Google News

Mardin DEVA Partisi İl Başkanı Mesut Aydoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında tüm Mardin halkının ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

DEVA Partisi İl Başkanı Mesut Aydoğan’dan bayramı mesajı

İl Başkanı Aydoğan, mesajında, Bir yaşam kültürü olan; birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının en yoğun şekilde hissedildiği mübarek Ramazan ayını geride bıraktık. Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihten gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günlerinden olan Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz, ifadelerini kullandı.

Bayramın mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günler olduğuna vurgu yapan Başkan Aydoğan, mesajının devamında; ise şunları söyledi.”  Manevi iklimiyle bütün insanlığa huzur olan bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bayrama kavuştuk. Yaşadığımız salgın hastalığının bir an önce sona ermesini, ülkemizin sağlıklı günlere kavuşmasını; Mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve bütün dünyaya barış, huzur ve kardeşlik getirmesini dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının tüm insanlığa, İslam alemine, ülkemize ve Mardin’e, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle Ramazan Bayramınızı yürekten kutlarım, ifadelerine yer verdi.