USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

Dicle Elektrik, Hop Geçidini Aydınlattı

Dicle Elektrik Mardin’de bulunan 1095 rakımlı Hop Geçidi’ni LED armatürlerle aydınlattı. Aydınlatma 2 milyon TL’lik harcama yaptı.

Dicle Elektrik, Hop  Geçidini Aydınlattı
14-04-2023 11:07
14-04-2023 11:14
MARDİN
Google News

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde elektrik dağıtım hizmeti veren Dicle Elektrik, il, ilçe, kırsal mahalle ve köylerin yanında yolları da aydınlatıyor. Şebeke altyapısını yenileyerek güçlendiren şirket, son olarak Mardin’de bulunan 1095 rakımlı Hop Geçiti’ni LED armatürlerle aydınlattı. Söz konusu çalışma için 2 milyon TL’lik harcama yaptı. 

Bu kapsamda Dicle Elektrik Dağıtım Mardin İl Müdürlüğü ekipleri, Hop Geçidi’nde kısa süre önce başlattığı aydınlatma yatırımına bağlı operasyonlarını başarıyla tamamlandı. Geçidin refüj düzenlemesi yapılan kısmı, eklenen aydınlatma direklerine yerleştirilen LED’li armatürler sayesinde tamamen aydınlatıldı. Özellikle kış aylarında yoğun kar yağışının yaşandığı geçit, yapılan aydınlatma yatırımı sayesinde eskisinden çok daha güvenli ve aydınlık bir hale geldi. 

“Geleceğin Şebekesi İçin Çalışıyoruz” 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dicle Elektrik Genel Müdürü Yaşar Arvas, il genelinde başlattıkları yatırım çalışmalarının devam ettiğini, buna ek olarak yol aydınlatma çalışmalarına da başladıklarını söyledi. Arvas Hop Geçiti özelindeki aydınlatma yatırımına yönelik; “Faaliyet gösterdiğimiz illere değer katacak önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda aydınlatmasını tamamladığımız Mardin’in simgelerinden olan Hop Geçidi, aydınlık ve modern bir görünüme kavuştu. Özellikle kış aylarında kar yağışı nedeniyle sürücülerin zor anlar yaşadığı geçitte yapılan çalışmalarla ilgili vatandaşlarımızdan olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu bildirimler bizi mutlu ediyor ve motivasyonumuzu artırıyor” açıklamalarında bulundu.

 

IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.mardinsoz.com&t=1695587413
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ