DUYAN’DAN BAYRAM MESAJI

YAŞAM
12-05-2021 18:38   Güncelleme : 12-05-2021 18:40
Google News

Gönüllerimiz bir yandan bayram coşkusuyla dolarken, diğer yandan dünya üzerinde bayrama buruk gönüllerle giren insanların hüzün ve acılarını yüreklerimizde taşıyor ve paylaşıyoruz.

DUYAN’DAN BAYRAM MESAJI

Mardin Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı ve Mardin OSB Başkan vekili Nasır Duyan, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, toplumsal birlikteliğin pekişmesi ve dünya üzerindeki bayram burukluğun yerini sevinç ve huzura bırakması temennisinde bulundu.


Duyan mesajında; “Bayramlar, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi tazeleme günleridir.
Toplumsal birlikteliğin pekiştiği, saygı ve hoşgörünün egemen olduğu, iyilik ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı bayramlar bizler için çok özel anlamlar taşımaktadır.


Bu günler, toplumumuzun ilgi ve desteğine ihtiyaç duyan kesimine şefkatle yaklaşarak, birliktelik ruhunu yaşatmak adına bir fırsattır.Gönüllerimiz bir yandan bayram coşkusuyla dolarken, diğer yandan dünya üzerinde bayrama buruk gönüllerle giren insanların hüzün ve acılarını yüreklerimizde taşıyor ve paylaşıyoruz.
İçinde bulunan kutsal günlerin Türkiye’ye İslam dünyasına ve tüm insanlığa barış, huzur, istikrar getirmesini temenni ediyorum.


Allah’tan niyazım odur ki, her günümüz bayram olsun, her anımız sevinçle dolsun. Bu vesileyle aziz vatandaşlarımızın ve İslam Aleminin Mübarek Ramazan Bayramı’nı içtenlikle tebrik ediyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum, ifadelerine yer verdi.