USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNDEM

Feci Kaza, Festival İptal Ettirdi

Midyat İlçesinde Her yıl Geleneksel olarak düzenlenen, Uluslararası Midyat Kültür ve Sanat Festivali, Derik İlçesinde ve Gaziantep’te meydana gelen trafik kazaları nedeniyle iptal edildi.

Feci Kaza, Festival İptal Ettirdi
21-08-2022 18:29
21-08-2022 18:35
MARDİN
Google News

Mardin’in Midyat İlçesinde her yıl düzenlenen, ve 9-10-11 Eylül tarihlerinde yapılması programlanan 3. Uluslararası Midyat Kültür ve Sanat Festivali, Derik İlçesinde ve Gaziantep’te  Meydan gelen trafik kazaları nedeniyle iptal edildi.

 Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin yaptığı yazılı açıklamada, “İlçemizde her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz, bu yıl 9-10-11 Eylül tarihlerinde gerçekleştirmeyi planladığımız 3. Uluslararası Midyat Kültür ve Sanat Festivalimiz, Derik ilçemiz ve Gaziantep ilimizde yaşanan elim trafik kazalarında şehit olan ve hayatını kaybeden vatandaşlarımızın olması nedeniyle  iptal edilmiştir.

Bölgemizin yaşadığı bu üzüntülü günlerde tüm etkinliklerimizi barış içerisinde sağlıklı ve huzurlu daha güzel günlerde vatandaşlarımızla hep birlikte coşkuyla kutlayabilmek amacıyla aldığımız bu iptal kararının halkımız ve kamuoyu tarafından anlayışla karşılanmasını ümit eder, saygılar sunarım.

Bu vesileyle de kazada hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dilerim. “ ifadelerini kullandı

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ