Gazeteciler Emniyet Müdürünü Ziyaret etti

ASAYİŞ
12-04-2021 15:43   Güncelleme : 12-04-2021 15:46
Google News

Mardin’de gazeteciler 10 polis günü nedeniyle İl Emniyet Müdürü M. İlker Emir’i makamında ziyaret etti

Gazeteciler Emniyet Müdürünü Ziyaret etti

    Mardin’de görev yapan gazeteciler, Türk Polis Teşkilatının  176. Kuruluş Yıl dönümü nedeniyle, İl Emniyet Müdürü M. İlker Emir’i makamında ziyaret ederek 10 Nisan Polis gününü kutladı.

    Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik, KGK İl Temsilcisi Adnan Avuka, DHA Temsilcisi Selim Kaya, İletişim Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü M.Sait Çakar ve Mardin Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Akgül, 10 Nisan Polis Günü nedeniyle, İl Emniyet Müdürü M.İlker Emir’i makamında ziyaret etti.

           HES Kodu uygulaması

     İl Emniyet Müdürü Emir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İl Müdürü Emir, il genelinde uyuşturucu ve teröre karşı sürdürdükleri çalışmalardan olumlu sonuçlar alındığına dikkat çekerek, “ arama noktalarında Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgulaması gibi, HES kodu sorgulamasını başlattık. Pandemi döneminde 10 Nisan  Polis gününü istediğimiz şekilde kutlayamadık. Mardin huzurlu ve güvenli bir şehir. Vatandaşımızın huzuru için polis teşkilatı olarak 7/24 esası ile görevimizin başındayız. “ dedi.