Gazetecilerden Duyan'a plaket

EĞİTİM
25-02-2021 20:34
Google News

Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan'a gazetecilerden plaket

Gazetecilerden Duyan'a plaket
Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik ve Onur Kurulu Başkanı Adnan Avuka, Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Emin Duyan’a eğitimde gösterdiği başarıdan dolayı plaket verdi.

Ortaöğretim kademesinde yaptığı idarecilik ve Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde kaynaştırıcı, birleştirici ve pandemi döneminde hayata geçirdiği projelerle, ilçe genelinde başarı çıtasının yükselmesini sağlayan M.Emin Duyan’a gazeteciler plaket verdi. İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat’ın da hazır bulunduğu plaket takdiminde, GGF Başkanı Mehmet Çelik” İlçe genelindeki okulların eğitime hazırlanmasında veli, öğrenci ve öğretmen üçlüsünü bir araya getirerek onarım bütçesinin birkaç katını bulan küçük onarımları yapan genç İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın M.Emin Duyan’ın bu davranışını takdire şayan bulduk. Hedeflerini her geçen gün büyüten Duyan’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Emin Duyan gazetecilerden plaket almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Duyan “ hizmetlere, eksiklik ve aksaklıklara tanık olan gazetecilerden plaket almak çok anlamlı. Bu plaket hizmet yürütümünde bana daha büyük sorumluluklar yükledi.” Şeklinde konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat, Genç İlçe Milli Eğitim Müdürü Duyan’ı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.