Hafız Kız öğrencilere bilgisayar

YAŞAM
28-04-2021 12:54   Güncelleme : 28-04-2021 20:10
Google News

Mardin Milli Eğitim Müdürü Memet Polat Muharrem Tüfekçioğlu Kız İmam hatip Ortaokulunda Hafızlık eğitimini tamamlayan 10 kız öğrenciye dizüstü bilgisayar hediye etti.

 Hafız Kız öğrencilere  bilgisayar

Göreve gelir gelmez Mardin’de Eğitim ve öğretimde yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat, kız hafız öğrencileri okulda ziyaret etti. Daha önce verdiği dizüstü bilgisayar sözünü yerine getirerek, hafızlık eğitimini tamamlayan 10 kız öğrenciye bilgisayarlarını kendi eli ile teslim etti.

Mardin’de eğitim ve öğretim kalitesini yükseltmek için gece gündüz çalıştıklarını belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Memet Polat, hafızlık eğitimini başarı ile tamamlayan 10 öğrencimize dizüstü bilgisayar hediye ettiklerini söyledi.

Kız öğrencilerin göstermiş oldukları başarılı çalışmalar sonucu hediyeleri hak ettiklerini belirten Polat,” Bugün öğrencilerimiz hafızlık eğitimini tamamladı. Bende onlara verdiğim sözü yerine getirerek,10 kız öğrencimize 10 dizüstü bilgisayar hediyelerini takdim ettim. Hepsi de pırıl pırıl başarılı öğrencilerimizdir. “dedi