USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

İLHAN MAKARNA´DAN İFTAR YEMEĞİ

Mardin Valiliği ve Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği iftar yemeğinin birini İş adamı Kazım İlhan verdi

İLHAN MAKARNA´DAN İFTAR YEMEĞİ
23-06-2017 00:04
Google News

        Mardin´de her gün 3 bin kişiye verilen İftar Yemeği için işadamları ve hayırseverler sıraya girdi. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkında açık havada  İlhan Makarna Yönetim Kurulu Başkanı Kazım İlhan tarafından verilen iftar yemeğine Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Eşi Gülseren Yaman,Vali Yardımcısı Aziz Onur Aydın, BŞB genel Sekreteri Mustafa Ayhan, Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, ve 3 bin dolayında kişi katıldı.

          Halkın Arasına Girip sorunlarnı dinledi

       Açık havada verilen iftar öncesinde Vali Yaman ve beraberindeki kurum amirleri iftara katılan vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinliyor. İftara katılan ailelerin çocuklarına dönük yapılan çeşitli etkinlikler dikkat çekiyor.  İftardan önce parka gelen Vali ve BŞB Başkan Vekili Mustafa Yaman ve eşi Gülseren Yaman, yüz boyama etkinliğine katıldı ve çocukların yüzlerini boyadı.

           Aileler, çocuklarıyla ilgilenen Vali ve Eşine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlar ? Sayın Valimiz ve Eşi resim ve yüz boyamada da hünerliymiş.  Çocuklarımızı sevindiren vali ve eşine teşekkürler.? Şeklinde duygularını  dile getirdiler.

      İftarın ardından yemek duası okundu. Vali Yaman iftar yemeğini veren Kazım İlhan ve eşi Şükran İlhan´a platformda plaket verdi.


ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ