USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

İŞ-KUR TYP kapsamında çalıştıracağı, 3 bin Geçici İşçi İçin 22 bin kişi Başvuru yaptı.

İŞ-KUR İl Müdürlüğü müracaat edenler arasında 6 ay çalıştıracağı 3 bin kişiyi belirlemek için noter huzurunda kura çektirdi.

İŞ-KUR  TYP kapsamında çalıştıracağı, 3 bin Geçici  İşçi İçin 22 bin kişi Başvuru yaptı.
13-03-2017 22:49
Google News

Mardin´de Topluma Yararlı Programlar kapsamında  Mardin Büyükşehir Belediyesi, Artuklu Belediyesi, Diyanet, Milli Eğitim ve diğer kurumlarda çalıştırılacak 3 bin kişilik geçici işçilik için 22 bin  kişi  müracaat edince, İŞ-KUR adil ve tarafsız  olması için çareyi  noter huzurunda kura çekmede buldu.

           Mardin´in 10 ilçesinde geçici olarak çalıştırılacak 3 bin kişinin arasında olmak isteyen, aralarında  üniversite mezunlarının da bulunduğu 22 bin kişi Kuranın çekilmesini sabırsızlıkla bekledi. İ

           İl ve ilçelerinde baş vuran 22 bin 84 kişi arasında kura çekilmek sureti ile 3 bin kişinin çalıştırılacağını belirten İŞ-KUR Müdürü Mehmet Akın, Başbakan Binali Yıldırım´ın TYP kapsamında alınacak işçilerin kura ile belirlenmesi talimatına uyduklarını söyledi. İl Müdürü Akın ? Başbakanın talimatlarını  sayın Valimizin emirleri doğrultusunda gerçekleştirdik. Toplum Yararına Programı Kapsamında geçici olarak alınacak 3 bin işçi için 22 bin kişi müracaat etti. Mardin Büyükşehir ve Artuklu Belediyeleri için Şehir Stadyumunda Noter huzurunda kura çekildi. Çalışacak kişilerin kura ile belirlenmesi tüm kuşkuları ortadan kaldırdı.? dedi

           21 kasım Şehir stadyumunda  yapılan kura çekimini  büyük heyecanla bekleyen işçiler ?Biz bu ülkenin evlatlarıyız, devlet baba anayasa gereği olarak  vatandaşlarına bakmakla yükümlüdür. Suriye´den gelenlere daha fazla imkan tanınıyor. Önce bizlere daha  sonra komşu ülkelerin insanlarına çalışma imkanı sağlansın.? Şeklinde konuştu.

 


IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.mardinsoz.com&t=1695385810
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ