USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
POLİTİKA

İYİ Parti Yönetimi İftar Yemeğinde

Mardin İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Akar, İlce Yöneticileri, İl Danışma Kurulu ve İl Divanı üyelerine iftar yemeği verdi.

    İYİ Parti Yönetimi İftar Yemeğinde
29-04-2022 08:44
29-04-2022 09:03
Google News

       İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar,  basın mensuplarına, İl ve İlçe teşkilat başkan ve yöneticilerine iftar yemeği verdi. 

       Mardin’in Artuklu İlçesinde bir restoranda verilen iftar yemeğine, İl kadın Kolları Başkanı Tülay Direkçi, Ortadoğu Politikalarından sorumlu Başkan yardımcısı Seyran Uğur, Artuklu İlçe Başkanı Ali Özmen, Derik İlce Başkanı Kenan Özaydın, Kızıltepe İlçe Başkanı  Fahrettin Cevheroğlu, Ömerli İlçe Başkanı  Mahmut Demircan, İl Eğitim Politikaları Başkanı Siraç Deniz, il ve ilçe yönetimleri katıldı.

       Basın mensuplarının da katıldığı yemeğin ardından İl Başkanı Süleyman Akar, partisinin başarı bir muhalefet yaptığına dikkat çekerek, genel merkezin izlediği politikalar doğrultusunda il genelinde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Akar “ Parti olarak her gün daha geniş kitlere ulaşıyoruz. Genel başkanımızın ülkeyi karış karış gezmesi ve vatandaşların dertlerine, sorunlarına tercüman olmasını herkes takdirle karşılıyor. Genel başkanımızın yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ