USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

İZMİR KONFEDERASYONUNDA GÖREV BÖLÜMÜ

İzmir Konfederasyonunun gerçekleştirilen Genel Kurulunda seçilen yönetim kurulu, görev dağılımı toplandı.

İZMİR KONFEDERASYONUNDA GÖREV BÖLÜMÜ
07-03-2023 21:47
07-03-2023 21:55
MARDİN
Google News

          İzmir Konfederasyonun seçimli  Genel Kurul toplantısının  ardından görev bölümü yapıldı. Toplantı, yönetim kurulu üyelerinin tamamının katılımıyla; İstişare Konseyi Başkanı ve eski Bakan Yüksel Çakmur, İstişare Konseyi Üyesi Özer Doğan ve Mehmet Arısoy’un katılımları ile konfederasyon genel merkezinde gerçekleşti.

       Her zaman birlik ve beraberlik içinde hareket eden İzmir Konfederasyonu, oy birliği ile görev dağılımı konusunda karar aldı. Buna göre;

         Yönetim Kurulu Başkanı Ferhan Ademhan, Başkan Vekili İbrahim Yıldız, Genel Sekreter Ahmet Güral, Muhasip Ayşe Taylan, Gençlik ve Spordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Behlül Murat Maral, Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı   Erhan Kahraman, Kültür ve Sanattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Halit Şahin, Ekonomiden Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim Kılınç, Bürokrasiden Sorumlu Başkan Yardımcısı İsmail Akarsu, Siyasi Partilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Uğur Yelekli, Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Yusuf Demir seçildi.

Yönetim kurulu üyelerinin sorumluluk alanları belirlendi

Ahmet Gültekin Engellilerden Sorumlu, Muhasip Ayşe Taylan Muhtarlardan sorumlu, Elvan Çelen İnanç ve Kültürden Sorumlu, Gülay Şengül Kadın Konseyinden Sorumlu, Hüseyin Çakır Etkinlik ve Organizasyonlardan Sorumlu,  Özcan ÇayırlI Romanlardan Sorumlu, Serdar Yavaşoğlu Sanayi ve Ticaret Odalarından Sorumlu olmak üzere, Abdülkadir Alkan, Ertan Çevik, Faysal Çaygöz ve Yalçın Kocabıyık yönetim kurulu üyesi olarak belirlendi.

 

 

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ