USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
EĞİTİM

Kalyoncu Üniversitesinde Mezuniyet Töreni

Hasan Kalyoncu Üniversitesi 10. Kuruluş Yılı etkinlikleri kapsamında, kep ve diploma töreni düzenledi.

Kalyoncu Üniversitesinde Mezuniyet Töreni
25-06-2018 23:37
Google News

      Hasan Kalyoncu Üniversitesinde çeşitli fakültelerde eğitim gören ve bu yıl mezun olan Bin 600 öğrenciye, törenle diplomaları verildi. Üniversite Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, veli ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında, eğitim kalitesinden ödün vermediklerini, çocuklarının başarısına  ve diplomalarına en  büyük emek ve  katkıları olan anne ve babaları tebrik etmek gerektiğini söyledi.

        Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şaban Kayıhan, hukuk fakültesinden başarı ile mezun olan öğrencilerinin mezuniyet töreninde, öğrencilerden, haktan yana, dürüstlükten yana, hukukun üstünlüğü ilkesinden yana olmalarını istedi. Dünün öğrencilerini bugünün meslektaşları olarak değerlendirdiği öğrenciler hazırladığı yemin metnini okuyan Dekan Kayıhan´a  öğrenciler eşlik etti.

         Yemin töreninin ardından öğrenciler kep atma  ardından, diploma törenin törenine katıldı. Diploma törenine katılan aileler ise, diploma alan çocuklarını bol bol alkışladı. Törenin ardından öğrencilerin birbirleriyle vedalaşması ve ailelerin tebrikleri, duygulu anlar yaşanmasına neden oldu.


ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ